جزئیات
 • کد شناسه
  10000202
 • نشانی پستی
  تهران، خیابان شریعتی، زرگنده، خیابان شکرآبی، خیابان بیژن پور، جنب مسجد حجت پلاک 20 طبقه دوم
 • تاسیس
  2021-11-15
توضیحات

فدراسیون ورزش های رزمی و فیتنس IFSF ایران

International Fight and Fitness Sports Federation

فدراسیون IFSF به عنوان مرجع تخصصی ورزش های مربوط به شاخه های رزمی و فیتنس در سال 2021 در کشور کانادا به ثبت قانونی و بین المللی رسید.

در زیرمجموعه این فدراسیون کلیه سازمان ها، انجمن ها، موسسات و آکادمی های مرتبط می توانند با استانداردها و قوانین مختص خودشان، زیر پرچم حمایتی و اداری تشکیلات IFSF بصورت جهانی فعالیت نمایند. این فدراسیون به کلیه این سازمان ها در برگزاری مسابقات و رویدادها و برنامه های آموزشی کمک نموده و به فعالیت آنان اعتبار و رسمیت بین المللی می دهد.

مقر اصلی و اداری این فدراسیون در شهر تورنتو کانادا، دفتر آسیایی آن در حال حاضر در کشور هندوستان، دفتر منطقه خاورمیانه در کشور ایران، و دفتر اروپایی آن در کشور آلمان می باشد.

این فدراسیون تاکنون در حال برنامه ریزی و ایجاد ساختارهای محکم و معتبر بوده و در حدود 50 کشور دنیا نمایندگان آن معرفی شده اند و فعالیتهای اصلی آن از اواسط سال 2024 مطابق تقویم مصوب شروع خواهد شد.

 

سازمان مسابقاتی فدراسیون IFSF

ضمن اینکه مسابقات سازمان های مستقل زیرمجموعه را اعتباربخشی و ساپورت می کند، یک سازمان مسابقاتی مختص به خود دارد که ورزشکاران کلیه سبک ها می توانند مطابق قوانین فدراسیون در رویدادهای آن شرکت کنند.

مسابقات این سازمان در استایلهای مختلف و در دو بخش آماتور و حرفه ای برگزار می شود و کلیه رکوردهای مسابقات در سایت اصلی فدراسیون ثبت می گردد. همچنین رکورد رویدادهای سازمان های زیرمجموعه نیز در سایت ثبت و قابل استعلام خواهد بود.

نوع سازمان
جغرافیای فعالیت
ویدیو آپارات
طرح های تحت پوشش
موقعیت
درباره تیم

ارکان اصلی فدراسیون IFSF

فدراسیون جهانی برای تعیین ریاست دوره ای آن هر 4 سال یکبار با حضور اعضای هیات رئیسه، نمایندگان قاره ای و روسای سازمانهای منتخب برگزار خواهد شد.

در حال حاضر آقای حسین پرهیزکاری بعنوان بنیانگذار، ریاست IFSF را برعهده دارند و آقای حمیدرضا معصومی به عنوان نایب رئیس عهده دار فعالیت های اصلی این فدراسیون می باشند و بزودی کلیه مسئولین و نمایندگان قاره ای و کشوری اعلام رسمی خواهند شد.

 • هنوز نظری ندارید.
 • یک دیدگاه اضافه کنید