پلتفرم جامع ورزشکاران، اماکن و سازمان های ورزشی

شبکه توسعه ورزش

این مجموعه جهت معرفی، توسعه و حمایت از اقشار مختلف ورزش کشور اعم از ورزشکاران ، قهرمانان، مربیان، داوران، مدیران، تولید کنندگان و فروشندگان ورزشی، سازمان ها ، ارگان ها و کلیه افراد و شرکت هایی که به نحوی در ورزش کشور فعال هستند می باشد، و با تلاش های بی وقفه و مستمر با هدف شکل گیری بستری در جهت کمک به ایجاد زیرساخت های ارتباطی که در راس آن جایگاه ورزشکار ، مربیان و تلاشگران عرصه ورزش مشخص و پر رنگ باشد طراحی و ارائه شده است.

ISDC

International Sports Developer Community​

کپی رایت (copy right)
نماینده انحصاری کمپانی ISDC انگلستان

این مجموعه با عنوان موسسه سفیران ورزش و نگرش به شماره 50317 در اداره ثبت شرکتها و موسسات غیر تجاری کشور ثبت گردیده است. کلیه فعالیت های ما در دو بخش داخلی و بین المللی طبق استانداردهای ISDC بوده و دارای حقوق معنوی و کپی رایت تحت این برند جهانی می باشد.

شبکه توسعه ورزش با کمک و همیاری شرکت خدمات بازرگانی مفید کاران شمال به شماره ثبت 5643 مجری طرح سروقامتان ورزش ایران (کاشت نهال با نام مشاهیر ورزش ایران) می باشد.

  • ثبت مشاهیر (پیشکسوتان، مفاخر و مدال آوران)
  • تالار مشاهیر ورزش کشور
  • کاشت و پلاک نهال با شناسنامه و لوکیشن
  • بیمه نهال تا بلندای قامت افتخار آفرینان
سازمان های ورزشی

سازمان های ورزشی

ارائه پنل های تخصصی سازمانی به کلیه ارگان ها، موسسات و شرکت های فعال در زمینه ورزش 

آخرین مقالات

فرهنگ هونگ فا یی

فلسفه هونگ فا یی تا حد زیادی تحت تأثیر فرهنگ، تاریخ و سنت چینی است و به شدت از فلسفه های کنفوسیوس، بودیسم چان (ذن) و دائوئیسم وام گرفته است. برخی از مثال‌های مختص روش‌های آموزشی Hung Fa Yi Wing Chun در زیر آورده شده است.

ادامه مطلب »

تاریخچه گلف

گُلْف یا گوی‌چال یک بازی یا ورزش فضای آزاد است که در آن بازیکنان به‌طور فردی یا تیمی به‌وسیله چوبهای گوناگون توپ گلف را درون سوراخی در زمین می‌اندازند.

ادامه مطلب »

همواره در کنار شما ایستاده ایم

آنچه همراهان ما برای گفتن دارند

برخی از کاربران ما

همواره در مسیر سرویس دهی و خدمات

سازمان ها، تیم ها، باشگاه ها و …

برای معرفی و توسعه نام و برند شخصی و سازمانی خود آماده اید؟

به ما بپیوندید تا با یکدیگر بزرگ شویم