دسته: مقالات پژوهشی

شهریور 09
گردشگری ورزشی چیست و چه پتانسیل های اقتصادی دارد

گردشگری ورزشی به فعالیت‌های گردشگری اشاره دارد که با تمرکز بر فعالیت‌های ورزشی و تفریحی انجام می‌شود. این نوع گردشگری شامل سفرهایی است که افراد به منظور شرکت در رویدادها و فعالیت‌های ورزشی خاص می‌روند، مانند مسابقات ورزشی، تمرینات تفریحی، کمپ‌های ورزشی و سایر فعالیت‌های مشابه.

شهریور 09
اهمیت تغذیه در ورزش حرفه‌ای

تغذیه مناسب یکی از عوامل کلیدی در بهبود عملکرد و دستیابی به اهداف ورزشی در ورزش حرفه‌ای است. ورزشکاران حرفه‌ای با توجه به نیازهای فیزیولوژیکی و متابولیکی خود، نیاز به رژیم غذایی مناسب و بهینه دارند. این مقاله به بررسی اهمیت تغذیه در ورزش حرفه‌ای و نقش آن در بهبود عملکرد و سطح عملیاتی ورزشکاران می‌پردازد.

مرداد 28
پیشكسوت كیست؟!

پیشكسوتان، چراغ‌های فروزنده‌ای هستند كه فرا راه نونهالان، نوجوانان و جوانان غیور ورزشكار این مرز و بوم قرار دارند، مردان پولادین عرصه‌های ورزش و تلاش، سالیانی را با رنج و زحمت فراوان و با اتكاء به امدادهای خداوند تعالی در صحنه‌های بی‌بدیل ورزش، افتخار آفریده و برای نسل جوان، تجربه‌های گران بهایی را به ارمغان آورده‌اند.

مرداد 22
زنجیره صنعت ورزش کشور

 هرگونه فعاليت ورزشي آماتور و حرفه‌ای كه باعث افزايش ارزش افزوده كالا و خدمات ورزشي را فراهم كند، صنعت ورزش نامیده مي‌شود.

مرداد 13
برندینگ در صنعت ورزش

قبل از اینکه به برند سازی در صنعت ورزش بپردازیم. بهتر است صنعت ورزش را بهتر بشناسیم. ورزش تنها پدیده اجتماعی است که در بین تمامی ملت‌ها زبان و قانون مشترکی دارد.