جزئیات
  • نشانی پستی
    بلوار فردوس شرق خیابان وفاآذر شمالی کوچه پانیذ پلاک ۲ کدپستی: 1481854851
  • تاسیس
    2003-12-23
توضیحات

صندوق اعتباری حمایت از قهرمانان و پیشکسوتان ورزش ایران به موجب قانون برنامه سوم توسعه و تصویب هیئت وزیران در دوم دی ماه سال 1382 تحت نظارت سازمان تربیت بدنی وقت تاسیس شد.

هدف از تاسیس صندوق ، حمایت و پشتیبانی موثر از اعضا و ایجاد یکپارچگی و سازماندهی کلیه اقدامات در راستای حمایت از قهرمانان و پیشکسوتان ورزشی می باشد.

بیش از 15 سال از آغاز فعالیت صندوق اعتباری حمایت از قهرمانان و پیشکسوتان ورزش کشور می گذرد و این مجموعه تا کنون حدود 11101 نفر عضو داشته که از این تعداد 5683 عضو نسبت به تکمیل پرونده عضویت خود اقدام کرده و به عنوان عضو فعال اطلاعاتشان در سامانه جامع ورزش کشور ثبت شده است.

اعضای صندوق حمایت به گروه های 7 گانه تقسیم می شوند که خدمات قابل ارائه، بر اساس گروه پوشش دهنده به آنها تعلق می گیرد. طیف این گروه بندی از قهرمانان المپیک (گروه یک) تا هواداران ورزشی (گروه 7) تعریف شده است. به عنوان مثال قهرمان آسیا در رشته دوچرخه سواری در گروه 3 صندوق قرار گرفته و یا داور بین المللی فوتبال در گروه 4 قرار می گیرد.

اعضای گروه یک و 2 از صندوق حمایت مستمری دریافت می کنند. مستمری شامل مدال آورانی می شود که در آوردگاه المپیک، پارالمپیک، بازی های آسیایی یا قهرمانی جهان(در رشته های فعال در المپیک) موفق به کسب عنوان شده اند.

در سال 1397 بیش از 2300 عضو قهرمان و پیشکسوت و خانواده آن ها تحت پوشش بیمه تکمیلی درمان قرار گرفتند. بیمه تکمیلی درمان در 2 طرح جامع، پاسخگوی نیازهای درمانی جامعه ورزش کشور است. اعضای صندوق هر سال نسبت به تمدید بیمه تکمیلی و درمان خود در بازه زمانی اعلام شده از سوی واحد حمایتی اقدام می کنند.

صندوق حمایت به منظور انجام بهینه ماموریت های خود به تاسیس 7 شرکت اقتصادی مبادرت کرده است. این شرکت ها عبارتند از: شرکت خدمات مسافرت هوایی و گردشگری قهرمان سیر ایرانیان، شرکت لیزینگ قهرمانان و پیشکسوتان ورزشی، شرکت سرمایه گذاری ساختمانی قهرمانان و پیشکسوتان ورزش، شرکت ارتباط گستر قهرمان، شرکت اقتصادگستر قهرمان، شرکت توسعه بازرگانی سرور و شرکت توسعه سلامت ورزشکاران پارس

صندوق اعتباری حمایت از قهرمانان و پیشکسوتان ورزش کشور در ایام هفته (شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 لغایت 16) آماده ارائه خدمات به اعضای محترم و جامعه ورزش کشور می باشد.

زمینه فعالیت
ویدیو آپارات
طرح های تحت پوشش
موقعیت
جغرافیای فعالیت
درباره تیم

مدیران عامل صندوق اعتباری حمایت از ابتدا تا کنون :

 

mood_bad
  • هنوز نظری ندارید.
  • یک دیدگاه اضافه کنید