شبکه توسعه ورزش نماینده انحصاری کمپانی (International Sports Developer Community) از انگلستان می باشد. 

این مجموعه جهت معرفی، توسعه و حمایت از اقشار مختلف ورزش کشور اعم از ورزشکاران ، قهرمانان، مربیان، داوران، مدیران، تولید کنندگان و فروشندگان ورزشی، سازمان ها ، ارگان ها و کلیه افراد و شرکت هایی که به نحوی در ورزش کشور فعال هستند می باشد، و با تلاش های بی وقفه و مستمر با هدف شکل گیری بستری در جهت کمک به ایجاد زیرساخت های ارتباطی که در راس آن جایگاه ورزشکار ، مربیان و تلاشگران عرصه ورزش مشخص و پر رنگ باشد طراحی و ارائه شده است.

هدف مقدماتی از تاسیس این مجموعه پژوهش ،جمع آوری اطلاعات ورزشی ، تقویت و حمایت از فعالیت هایی است که در حوزه های مختلف ورزشی اعم از توسعه فرهنگ ورزش ،سلامتی و تغذیه، علوم ورزشی و رشته های مختلف ورزشی انجام می گیرد . همچنین با انتشار اطلاعات در بین مربیان ورزشی ،آموزگاران تربیت بدنی ، پزشکان ورزشی و پژوهشگران کمک می کند. ایجاد پایگاههای ارتباطی به روز جهت ارتباط پویاتر مربیان، ورزشکاران، باشگاهها، فروشگاهها، و موسسات ورزشی با هدف: پیشبرد، رقابت و توسعه ورزشهای همگانی و قهرمانی.

خدمات و سرویس های ما شامل ارائه پنل های تخصصی ورزشی با کاربری های مختلف می باشد، که کلیه این صفحات و کاربران بصورت قانونمندی در یک شبکه مرتبط با یکدیگر فعالیت می کنند. نحوه ارتباطات و نوع خدمات بصورت یک نقشه سیستماتیک طراحی و تست شده و بنا به نیاز و ارائه سرویس های بهتر بنا بر نظرسنجی های کاربران قابل تغییر می باشد.

ماموریت ما:

ارتقا و توسعه فضای مناسب جهت شناخت بهتر و جامع تر (رسیدن به مرجع بعنوان یک دایره المعارف ورزشی) و اطلاع رسانی و ایجاد شبکه ارتباطی میان ورزشکاران، سازمان ها و ارگانهای ورزشی اعم از دولتی و خصوصی و محافل علمی مرتبط، با ارائه سرویس های مختلف جهت افراد حقیقی و حقوقی. همچنین یک سامانه نیازمندیهای اختصاصی در حوزه ورزش و سلامتی و ایجاد یک قطب اقتصادی پویا و توسعه صنعت ورزش با توجه به خلاء یک نگاه شغلی و حرفه ای به ورزش در کشور.

این موسسه  با هدف ارتقاء و پیشبرد جامعه ورزش کشور با رویکردی نوین در زمینه ارتباطات و خدمات به ورزشکاران، ورزش دوستان، مدیران، مربیان و موسسات فرهنگی ورزشی افتخار خدمت رسانی به شما عزیزان را دارد. بدیهی است رسیدن شما به منافع شغلی تان در امر ورزش هنگامه موفقیت ماست .

چرا ما؟

خلاصه بگم:

 • ارائه سرویس های خاص و منحصر به فرد
 • کاهش چشمگیر هزینه ها
 • افزایش کیفیت ارائه خدمات
 • تنوع اشکال خدمت رسانی
 • گستردگی دامنه دسترسی

با توجه به تعریف اولیه ما در حوزه ورزش و سلامتی کلیه سازمانها و ارگانها و افرادی که در این حوزه فعال می باشند بصورت مستقیم یا غیر مستقیم مخاطب و کاربر ما می باشند که البته هر کدام بطور مستقل در حوزه ارتباطات و روابط عمومی و سازمانی دارای زیر ساختهایی هستند که نبود شبکه ارتباطی میان آنها یک خلا ملموس می باشد، ایجاد یک شبکه پویا با کاربری آسان ، قابل دسترسی همگان ، رایگان از جهت دسترسی و ارزان از جهت ارائه با قابلیتهای خاص و دارا بودن خدمات و سرویسهای مختلف.

قانونمند در چارت قوانین رایانه ای کشور با قابلیت گزارش موارد تخلف

مخاطبین ما:

 • عموم ورزشکاران و فعالین حوزه ورزش
 • وزارت ورزش و جوانان با زیر ساختها شامل : فدراسیونها، هیاتها، انجمنها ، کمیته ها ، سبکها، مربیان ، داوران و ورزشکاران
 • سازمانها و ارگانها از جمله شهرداریها، نیروهای مسلح ، بانک ها و موسسات مالی و اعتباری و …
 • کلیه اماکن ورزشی
 • امور ورزش کارخانجات ( باشگاههای صنایع و لیگ )
 • تربیت بدنی مدارس – آموزش و پرورش و دانشگاهها
 • جامعه پزشکی _ انجمن پزشکان ورزشی کشور – پزشکان فعال در حوزه تغذیه و سلامت
 • فروشگاههای ورزشی و تولید کنندگان
 • انتشارات و رسانه های حوزه ورزش و سلامتی (ناشران – روزنامه ها – هفته نامه ها ماه نامه ها و…)

پروژه ها و برنامه ها:

 • بانک اطلاعات ورزشی مبنای برنامه ریزی کلان در ورزش است لذا هر سازمان و مدیری برای برنامه ریزی و طراحی سند چشم انداز فعالیت های خود به چنین مرجعی نیاز دارد.
 • پروژه تقسیم دانش share the knowledge :

شبکه توسعه ورزش، اعضای خود را تشویق می کند که هدایت کارهای ابتکاری در زمینه اطلاع رسانی ورزشی را برعهده گرفته و حمایت های خود را دریغ نکنند ، از جمله اجرای پروژه ها ، برگزاری کارگاه ها و نشست های آموزشی در مورد اطلاع رسانی ورزشی و فعالیت های پژوهشی دیگر که در راستای اهداف کلی ، جزئی و برنامه های شرکت انجام می گیرد

همکاری و مشاوره با مراکز مختلف ورزشی و سلامتی در زمینه های برنامه ریزی ، اجرا و توسعه ی امر اطلاع رسانی

 • انتشار نتایج حاصل از فعالیت ها

سوابق فعالیتها:  

ایده طراحی و راه اندازی پورتال تخصصی شبکه ورزش کشور در سال 1390 با توجه به نیازها و کمبودهای ساختار ورزش کشور از لحاظ اتوماسیون، پوشش خبری و بانک اطلاعاتی در دستور کار تیم اولیه قرار گرفت و در تاریخ 5 مرداد 1391 با ثبت موسسه سفیران ورزش نقش جهان به شماره ثبت 3303 و شناسه ملی 10260657576 فعالیت رسمی خود را در اصفهان آغاز نمود ولی راه ناهموار و مقصد …

با توجه به نبود زیرساخت ها و بسترهای لازم در آن زمان (عدم فراگیربودن اینترنت و سرویس های مناسب، عدم فراگیری گوشیهای هوشمند و عدم پذیرش ذهنی در سازمان ها و همچنین مردم)، و از همه مهمتر عدم پشتوانه مالی و امتناع مدیران از پذیرش طرح به بهانه فعالیت موازی با بخش دولتی (که متاسفانه ابهامات در اصل 44 قانون اساسی در حوزه ورزش یکی از بزرگترین مشکلات ورزش کشور می باشد) لذا فعالیت های ما تغییر مسیر داده و در قالب طرح هایی برای توسعه و خدمات بهتر به فدراسیون ها و هیات های ورزشی انجامید.

راه اندازی سامانه نظارت بر سلامت باشگاههای کشور به درخواست هیات پزشکی ورزشی استان اصفهان و تعمیم آن بصورت کشوری از سوی فدراسیون پزشکی ورزشی

تجلیل از باشگاههای برتر استان در همایش یکم خردادماه 1392 با حضور مدیران برتر ورزش  استان

حضور در نهمین نمایشگاه تخصصی ورزش و تجهیزات ورزشی تیرماه 92

کمک به امور مدیریتی اماکن ورزشی

بانک اطلاعات ورزش شهرستان اصفهان

در این راستا اقدام به مطالعه و تشکیل گروههای متخصص در کار گروههای مختلف نمودیم و در بعضی حوزه ها همکاری گروهی از شرکتهای برتر کشور را جهت ارائه سرویس های بهتر در دستور کار قرار دادیم،  حاصل این تلاشها به شرح زیر به نظر می رسد:

 • ارائه اولین و کاملترین سیستم رژیم غذایی و تناسب اندام با برند تجاری صدف بر اساس یافته های موسسه USDA  آمریکا که حاصل شش سال تلاش متخصصان داخلی میباشد و برگزیده دومین جشنواره ملی سلامت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی است. و در سه بسته تک کاربره ، سه کاربره و نامحدود( جهت پزشکان تغذیه و عمومی، مربیان و باشگاهها ) ارائه شده است.
 • ارائه بیمه نامه مسولیت مدنی مدیران مجموعه های ورزشی برای جبران غرامت حوادث پیش بینی نشده، پس از تحقیقات بسیار و مکاتبه با بیمه های برتر کشور. شایان ذکر است این بیمه تعهد شما را ازانجام بیمه پزشکی ورزشی خارج نمی سازد.
 • برگزاری همایشهای آموزشی و تخصصی با هماهنگی سازمان ورزش و جوانان در حیطه های مدیریت اماکن ورزشی، حقوق ورزشی و متد های نوین آموزش و تمرین با همکاری و استفاده از مربیان وقهرمانان برتر داخلی و خارجی