قوانین و شرایط

یکی از عوامل مهم تنظیم روابط مختلف افراد جامعه با یکدیگر اسنادی است که مردم به آن ها اعتماد دارند و اگر این اعتماد و اطمینان افراد جامعه نسبت به اسناد تنظیمی‌سلب شود ، امنیت و نظم اجتماعی و روابط اجتماعی آن جامعه با اخلال روبرو خواهد شد . بنابراین حفظ و رعایت صحت مفاد و محتوای آن ها جهت جلب اعتماد عمومی‌لازم و ضرورت دارد.

طبق قوانین جعل عنوان در فضای مجازی نیز جرم بوده و قابل پیگیری قانونی می باشد.

لذا با عنایت به این مهم این مجموعه سعی کرده در حد بضاعت خود نسبت به حقیقی و یا حقوقی بودن صفحات ایجاد شده توسط کاربران تمهیداتی در نظر بگیرد و صد البته که مسولیت کلیه مطالب و اطلاعات مندرج در این صفحات متوجه کاربر و مالک صفحات می باشد کلیه کاربران می توانند مطالب مربوط به نوع صفحه خود را انتشار دهند ولی به منظور جلوگیری از نشر اکاذیب و جعل عنوان و سوء استفاده برخی سودجویان لذا دپارتمان هایی تشکیل و مسولیت بررسی و نظارت این گزارشات را دارند.

احراز هویت

  1. تیک آبی (حقیقی یا حقوقی بودن صفحات)
  2. قهرمانان ملی (تائیدیه در کاور صفحه پروفایل قهرمانان واقعی پس از استعلام و تائید سازمان CHAMPIRAN )
  3. مربیان و داوران (دپارتمان مربیان و داوران)
  4. صفحات حقوقی (سازمان ها و موسسات ورزشی، اماکن ورزشی، فروشگاههای ورزشی و ..)

 تیک آبی چیست ؟

تیک آبی یا نشان تایید علامتی است که در کنار نام افراد مشهور در اینستاگرام ، تیک تاک ، توییتر ، فیسبوک و سایر شبکه های اجتماعی قرار گرفته است تا مخاطبان بتوانند پیج های رسمی و تایید شده را از پیج های فیک و تقلبی تشخیص دهند و با خیال راحت صفحه واقعی شخص مورد نظر را دنبال کنند.

نشان تیک آبی در پروفایل این اشخاص به معنای این است که قطعا پست های آن صفحه توسط شخص مورد نظر منتشر میشود.

این مجموعه نیز در حد بضاعت خود ساز و کاری جهت این مهم فراهم آورده تا این امر صورت پذیرد.

  1. قهرمانان ملی (تائیدیه در کاور صفحه پروفایل قهرمانان واقعی پس از استعلام و تائید سازمان CHAMPIRAN )

سازمان حامی قهرمانان ملی با در نظر گرفتن پروتکل هایی اقدام به گزینش و حمایت و تلاش در جهت توسعه شرایط جذب اسپانسر و تبلیغات و اخذ قراردادهای کاری جهت قهرمانان ملی دارد گام اول در این راستا ثبت و معرفی افراد واجد شرایط می باشد کاربران دارای عناوین قهرمانی جهانی، آسیایی و تورنمنت های بین المللی معتبر در سازمان های معتبر میتوانند با ارسال مدارک و موارد خواسته شده تائیدیه قهرمانان ملی را کسب و از چتر حمایتی این سازمان بهره مند گردند.

  1. افراد متخصص (مربیان و داوران، پزشکان ورزشی، ماسور ها، خبرنگار ورزشی و ….)

این افراد نیز برای گرفتن تائیدیه های لازم در خصوص احراز هویت شغلی و حرفه ای خود با ارسال مدارک مرتبط خود در قسمت مربوطه می توانند مورد تائید قرار گیرند.

چگونه برای پیچ حقیقی یا حقوقی خود درخواست بدهیم؟

  1. قدم اول: ورود به حساب کاربری > پیوستن به ما > ساخت صفحه مورد نظر حقیقی (پروفایل) یا حقوقی (سازمان یا برند)  دریافت کد شناسه صفحه

2. قدم دوم: درخواست از قسمت پشتیبانی > احراز هویت با ارسال مدارک و مستندات (جهت پروفایل تصویر کارت ملی، شناسنامه یا پاسپورت و جهت سازمان ها مدارک ثبتی یا درخواست مکتوب در سربرگ با مهر و امضاء سازمانی)

3. قدم سوم: تایید هویت و تیک آبی

گزارش

سعی شده با تعبیه گزینه ” گزارش ” در تمامی صفحات از کاربران و بازدید کنندگان جهت جلوگیری از انتشار مطالب غیر قانونی و خارج از عرف کشور و همچنین خارج از موضوع وب سایت و اپلیکیشن مدد جسته شناسایی و مطالب را تذکر، مسدود و نهایتا در صورت نیاز قابل پیگیری قضایی نمائیم.

ادعای مالکیت

گزینه ادعای مالکیت مربوط به صفحاتی است که توسط دیگران ساخته شده و شخص یا سازمان دیگر مالک آن صفحه می باشد و می خواهد دسترسی آن به ایشان منتقل گردد. لذا از طریق این گزینه قابل پیگیری و انتقال می باشد.

 

 

 

 

 

نظر

  • هنوز نظری ندارید.
  • افزودن دیدگاه